Potřebujete doménu i kvalitní hosting zároveň?

Poradím vám, jak získat doménu s koncovkou .cz a zároveň profesionální hosting za skvělou cenu. Doména .cz stojí 200Kč za rok a hosting Standard 129Kč měsíčně, tedy 1 548Kč ročně. Celkem byste zaplatili 1 748Kč ročně.

Výhodou tohoto hostingu je, že zde můžete parkovat více domén, celkem 5. Jak jsem zmínil v článku o registraci domén, je vhodné a doporučované pro zachování dobrého jména značky mít doménu registrovanou s více koncovkami – tedy nejlépe .cz, .com a .eu. Uchráníte se do budoucna před situací, kdy si někdo registruje doménu se stejným názvem a jinou koncovkou. Všechny domény poté nasměrujete do jednoho místa a nebudete zbytečně přicházet o potencionální zákazníky a návštěvníky.

Samozřejmostí je i dostatek e-mailových schránek, které získáte. S lehkostí cPanelu vlastní si tyto mailové schránky nastavíte  a posíláte e-maily obsahující vlastní doménu. Ono totiž vypadá mnohem lépe, když vám přijde e-mail z adresy jmeno@profi-web-pha.cz než ze schránky jmeno@sznam.cz. Příjemce vašeho e-mailu okamžitě ví, od koho tento e-mail přišel a snadněji ho v budoucnu dohledá, pokud se rozhodne k němu z nějakého důvodu vrátit.

V administraci svého účtu získáte informace o návštěvách vašich stránek. Nemusíte zřizovat počítadlo přístupů a složitě ho integrovat do stránek.

Na tomto serveru běží nejnovější stabilní technologie jako PHP 5.x, databáze MySQL a další. Mohu vám zaručit, že na něm zprovozníte WordPress i jiné CMS systémy, stejně tak si poradí s ručně vytvořenými webovými stránkami a v neposlední řadě si zde můžete přes RVSiteBuilder vytvořit stránky z několika tisíc nabízených šablon zdarma.

 

Pokud v košíku při objednávce hostingu Aditional Standard napíšete do slevového kuponu slovo

VIDITELNE

získáte tento hosting na první rok za 999Kč. V této ceně získáte doménu .cz i profesionální hosting a ušetříte 749Kč. Pokud si poté přikoupíte další domény, například s koncovkou .eu a .com, stále vám zbyde 299Kč.

Vytvořte si nové stránky na profesionálním hostingu s vlastní doménou ještě dnes za 999Kč.