Právě jste dorazili k druhému kroku pro vytvoření webových stránek. Poté, co jste si registrovali svou novou doménu, jste připraveni k výběru webhostingu.

Webhosting nabízí prostor, nástroje a podporu pro vytvoření vašich webových stránek a případně e-mailových účtů. Je to místo, které zajišťuje, že vaše stránky uvidí vaši návštěvníci.

Pokud zvolíte pro hosting Viditelně, automaticky získáte možnost instalace CMS systémů jako je WordPress, Drupal, Joomla a dalších na jedno kliknutí. Pokud v objednávce požádáte technickou podporu, po zaplacení a aktivaci služeb vám váš oblíbený CMS systém nainstalují dle vašich požadavků.

Zároveň získáte možnost vytvořit si stránky přes RVSiteBuilder, na několik kliknutí zprovozníte profesionální web pro firmu nebo pro osobní účely. Za pár hodin můžete přátelům a obchodním partnerům rozesílat odkazy na své nové stránky.

V případě, že se rozhodnete mít své stránky ještě večer po aktivaci webu, vyberete si RVSiteBuilderu z několika tisíc šablon, přidejte své texty, obrázky a videa a můžete být na internetu. Tvorba stránek je opravdu velice snadná.

RVSiteBuilder je populární rozšíření webhostingu pro snadné a rychlé vytvoření stránek. Rozšíření RVSiteBuilder zde získáte ke každému webhostingovému účtu zdarma.

U tohoto poskytovatele můžete instalovat WordPress, spustit fórum nebo přidat spousty různých skriptů a aplikací, kterých je dostupných téměř 300.

Pokud však máte v plánu postavit si své webové stránky sami, například v programu Artisteer, nemusíte mít obavy. Své stránky nahrajete přes FTP/SFTP. Tento hosting je opravdu flexibilní.

Veškeré nástroje, které potřebujete pro vytvoření vaší webové stránky najdete na jednom místě. Zde si zaregistrujete název domény, vyberete hosting, získáte technickou podporu, spoustu funkcí od statistiky návštěv po rozsáhlá nastavení e-mailů.

Ať už chcete stavět osobní web nebo firemní stránky, na stránkách Viditelně poskytující webhosting najdete vše, co potřebujete.